قوانین و مقررات

۱- ایدوکا به عنوان برنامه ای که در جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند است.

۲- تمامی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی، علوم پایه و علوم پزشکی که علاقه‌مند به حوزه‌های مسابقات ایدوکا

۳- ایدوکا برنامه ای است برای تجربه آنچه که در آینده در انتظار شماست؛ ایدوکا هیچگونه ضمانت و تعهدی مبنی بر استخدام شرکت کنندگان در شرکتهای تعریف کننده پروژه ندارد. اما ایدوکا از هرگونه تلاشی در این راستا فرو گذاری نخواهد کرد و تمام تلاش خود در رابطه با اتصال دانشجویان به صنعت را انجام خواهد داد.

۴- ثبت نام در ایدوکا بصورت انفرادی انجام میشود.

۵- پس از ثبت نام و واریز وجه، امکان استرداد وجه ثبت نام میسر نمی باشد.

۶- حق اعتراض به نمرات اخذ شده پا برجاست؛ اما هیچکدام از شرکت کنندگان مسابقات ایدوکا حق نظردهی پیرامون معیارهای داوری ندارند.

۷- به تمام اعضای هر سه تیم برتر هر پروژه امتیاز نخبگی اعطا خواهد شد وفقط به تیم اول برتر هر پروژه جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.

۸- تیم اول هر پروژه تیمی است که امتیاز بالاتری نسبت به سایر تیم ها اخذ می کند. به این تیم جایزه نقدی و امتیاز نخبگی اعطا می گردد؛ اما تیمی که وارد شرکت می‌شود لزوماً تیم اول هر پروژه نیست، بلکه تیمی که در به دست آوردن شاخص‌های عملکرد کلیدی پروژه و مصاحبه با شرکت موفق تر باشد، امکان ورود به شرکت را پیدا می کند.

۹- پس از اتمام مسابقه و اتصال تیم های برگزیده به شرکت ها، ایدوکا هیچ مسئولیتی در قبال توافقات انجام شده افراد با شرکت ها اعم از دریافت مزایا، ساعات کاری، میزان دریافت حقوق، دریافت سهم، میزان درصد سهام و … ندارد؛ و تمام توافقات بعدی بین تیم و شرکت انجام خواهد شد.

۱۰- مالکیت بر موضوعات و مسائل مطرح شده در مسابقات ایدوکا و اطلاعات مربوط به این مسائل تماما متعلق به شرکت تعریف کننده پروژه می باشد و شرکت کنندگان در مسابقه موظف هستند تمامی اقدامات لازم را در راستای حفظ و محرمانگی این اطلاعات به عمل آورند.

۱۱- مالکیت بر طراحی ها و خروجی تیم های دانشجویی شرکت کننده در مسابقه به خود تیم ها تعلق دارد. تیم برگزیده که توانسته به شاخص های عملکرد کلیدی شرکت در پروژه خود دست یابد و امکان همکاری با شرکت در ادامه را داشته باشد، در ازای دریافت جایزه نقدی از طرف شرکت، مالکیت بر طراحی و خروجی ها را به شرکت منتقل می نماید.

۱۲- مرجع تمامی اطلاع رسانی ها و اخبار مسابقه، کانال های تلگرامی هر ایدوکا است.

فهرست